Obojstranná lepiaca páska 3M GPT-020F

Skladom Skladom
obojstranná lepiaca páska s vysokou počiatočna lepivosť a vysoká tepelna odolnosť a odolnost proti vlhkosti Čítať viac …
s DPH
ks

Jednotka:
ks
Značka:
Dĺžka:
50 m
icons
Potrebujete poradiť?

veľmi obľúbená 3M páska tvorená transparentným polyesterovým nosičom, ktorý je pokrytý modifikovaným akrylovým lepidlom, ktoré priľne na väčšinu povrchov ako sú kov, sklo, drevo, papier, kartón, keramika, lamináty, textil, koža, kompozity, väčšinu plastov (okrem zle lepiteľných plastov polyetylénu ).

Celková hrúbka pásky bez krycej fólie je 0.2mm. Vďaka kvalitnému akrylovému lepidlu je páska vhodná na použitie ako v interiéri, tak v exteriéri. Páska je opatrená bielym krycím papierom, ktorý chráni vonkajšiu vrstvu lepidla pred prachom a mastnotou.

Obojstranná lepiaca páska 3M GPT-020F má výbornú odolnosť voči UV žiareniu, odoláva starnutiu, extrémne vysokým teplotám od -40 ° C do + 90 ° C dlhodobo, krátkodobo až 160 ° C, vode a väčšine chemikálií.

Obojstranná lepiaca páska 3M GPT-020F sa používa napríklad v automobilovom priemysle na lepenie ABS plastových dielov, lepenie skiel do spätných zrkadiel, lepenie ozdobných dielov v nábytkárskom alebo reklamnom priemysle, laminovanie penových hmôt, gumy a EPDM, pri šití textilu, papieri .

nevhodná na zle lepiteľné plasty ako sú polyetylén a polypropylén

Vľavo
Vpravo