3M Obojstranná páska 9088-200

Skladom Skladom
3M Číra obojstranná páska PET - 9088-200 Čítať viac …
s DPH
ks

Jednotka:
ks
Značka:
Farba:
Transparentná
Hrúbka:
0,2 mm
Lepivost (N/cm):
17,4 N/cm
Teplota:
150 °C
Vhodné do exteriéru:
áno
Typ lepidla:
Akryl
Dĺžka:
50 m
icons
Potrebujete poradiť?

Tenká univerzálna obojstranná akrylatova páska s PET nosičom pre všeobecné použitie, vhodná aj pre lepenie plastov – polypropylén, polyetylén a EPDM. Lepí sklo, drevo, papier, plasty, tkaniny a natreté povrchy.

Vysoká pevnosť aj na povrchoch, ktoré sa ťažko lepia (PE, PP, práškové farby). Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a odolnosť voči UV žiareniu.
Páska je vhodná pri lepení reklamných panelov, rámovaní obrazov, pri montáži elektroniky a mnohých iných aplikáciách.
Páska je odolná zmäkčovadlám, vysoká počiatočná lepivosť, dlhodobá trvanlivosť spoja, vysoká pevnosť v odlupe a v šmyku, vhodná pre lamináciu a tvarové výseky.

3M™ polyesterová páska s dvojitým poťahom 9088-200 tento produkt kombinuje veľmi vysokú úroveň adhézneho odlupovania a šmykového výkonu. Adhezívny systém použitý na týchto produktoch poskytuje dobrú priľnavosť k substrátom s vysokou aj nízkou povrchovou energiou.

Všestrannosť s účelovou páskou 3M™ High Performance Double Coated Tape 9088-200 — páska na všeobecné použitie, na ktorú ste čakali. Táto odolná páska má vysokú pevnosť v odlupovaní a šmyku a je odolná voči UV žiareniu, chemikáliám a vysokým teplotám. Jeho dlhodobé uchopenie z neho robí vynikajúcu voľbu pre POP/POS displeje, svetelné boxy, značenie, kovovýrobu, bytové dekorácie, lepenie papiera, balenie a ďalšie. Pevnosť a udržateľnosť. Inovatívna technológia lepidla citlivého na tlak (PSA) od 3M robí z vysokovýkonnej pásky 3M™ High Performance Double Coated Tape 9088-200 ideálnu pásku pre mnohé aplikácie lepenia s nízkou a vysokou povrchovou energiou, pričom stavia na našom dedičstve a záväzku znižovať emisie VOC. Táto doplnková kombinácia pevnosti a trvalej udržateľnosti je dosiahnutá procesom nanášania lepidla bez rozpúšťadiel, ktorý je dobrý pre životné prostredie, aplikačný výkon a váš konečný výsledok.

Odporúčané aplikácie
Lepenie a montáž predajných vitrín a billboardov
Upevnenie a montáž ozdobných lemov a emblémov
Tesniace profily a káblové kanály
Prešívanie látkou a kožou
Slepí výrobcovia
Spájanie

Vľavo
Vpravo