3M 766I Výstražná bezpečnostná páska

Skladom Skladom
Vinyl Tape 766I výstražná bezpečnostná páska na označovanie nebezpečných oblastí, nízko umiestnených predmetov v koridoroch, výrobných halách. Čítať viac …
8,64 € s DPH
ks

Jednotka:
ks
Kód:
3M 766I Výstražná bezpečnostná páska
Značka:
Hrúbka:
0,2 mm
Typ lepidla:
guma
icons
Potrebujete poradiť?

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 je ideálna na označovanie nebezpečných oblastí, vyčnievajúceho vybavenia alebo nízko visiacich predmetov v záujme predchádzania nehodám a znižovania počtu úrazov v továrňach, skladoch a iných prostrediach. Naša odolná vinylová zadná vrstva je ohybná a prispôsobivá okolo rohov, ako aj na zakrivených a nepravidelných povrchoch. Vinyl zabezpečuje trvácnosť a odolnosť voči abrázii v záujme dlhodobej použiteľnosti.

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 bola navrhnutá na použitie v interiéri, kde sa dá rýchlo aplikovať na čisté a suché povrchy s možnosťou natiahnutia a prispôsobenia na miestach so zakrivenými povrchmi a v oblasti rohov, pričom sa dá odstrániť bez zvyškov. Gumové lepidlo dokáže odolať väčšine bežných rozpúšťadiel a zároveň je odolné voči vlhkosti. Jeho rýchla priľnavosť je zárukou okamžitej adhézie, dlhodobej trvácnosti spoja a čistého odstraňovania v jednom kuse. Odporúčané účely použitia Označovanie vystupujúcich bodov vybavenia alebo prevodov na účely všeobecnej výstrahy Dočasné označovanie miest na podlahe v okolí zariadení alebo rozliatych kvapalín Vinylové pásky sú výborné na rôzne účely použitia vrátane bezpečnostného označovania, farebného označovania, ochrany proti abrázii, maskovania, utesňovania, rozdeľovania a iných bežných aplikácií. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije vinylová páska, eliminuje sa tým potreba vetrania rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Keďže vinylové pásky sa dajú rýchlo a čistým spôsobom odstrániť, predstavujú tiež rýchlejšie, univerzálnejšie a navyše lacnejšie riešenie ako náter.

Vľavo
Vpravo