3M 7955MPL Obojstranná transferová páska Box/100ks

Skladom Skladom
Ideálna na lepenie grafických prvkov a menných štítkov. Jednoduchý výrez do foriem a spracovanie. Atraktívny vzhľad na grafických paneloch. Na selektívne vyrezávanie do foriem. Vynikajúca odolnosť… Čítať viac …
s DPH
ks

Jednotka:
ks
Značka:
Dĺžka:
914 mm
icons
Potrebujete poradiť?

Ideálna na lepenie grafických prvkov a menných štítkov. Jednoduchý výrez do foriem a spracovanie. Atraktívny vzhľad na grafických paneloch. Na selektívne vyrezávanie do foriem.
Vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a rozpúšťadlám. Vynikajúca odolnosť voči vysokým teplotám a roztrhnutiu. Odolnosť voči UV žiareniu. Jednoduchá aplikácia. Žiaden neporiadok. Jednoduché vyrezávanie do foriem. Používa sa na selektívne vyrezávanie do foriem. 
Ideálna na lepenie grafických prvkov a menných štítkov.Lepiaca prenosová páska s dvojitou výstelkou 3M™ 7955MP je 5,0 mil vysoko kvalitná páska s akrylovým lepidlom 200MP na dvojitej výstelke zo 4,2 mil 58 lb viacvrstvového sulfátového papiera
Bežné priemyselné spájanie. Priemyselný štandard. Vynikajúce vlastnosti na vyrezávanie foriem a spracovanie. Používa sa na selektívne vyrezávanie do foriem. Verzia 3M lepiacej prenosovej pásky 468MP s dvojitou výstelkou.

Vľavo
Vpravo