Pb 93140 Transparentná dvojvrstvová PET páska

Skladom Skladom
Obojstranná akrylova páska. Vhodná pre trvalé aplikácie pre PE penu a flexibilné materiály, na laminovanie výrobcov PE pien a flexibilných materiálov ako PUR, PE, ABS, najmä silikonizovaných profilov… Čítať viac …
s DPH
ks

Jednotka:
ks
Značka:
Farba:
priesvitná
Hrúbka:
0,14 mm
Vhodné do exteriéru:
áno
Typ lepidla:
Silikón/Akryl
Dĺžka:
33 m
icons
Potrebujete poradiť?
Pb 93140 Transparentná dvojvrstvová PET páska
Novinka

Obojstranná lepiaca páska. Ide o modifikovaný akrylový kopolymér. Bez zmäkčovadiel a ťažkých kovov. Spĺňa špecifikácie RoHs. Agresívne zloženie lepidla na otvorenej strane. Uzavretá strana pásky s nízkou priľnavosťou umožňuje ľahké odstránenie zo širokej škály materiálov bez zanechania zvyškov.
Vhodné pre trvalé aplikácie pre PE penu a flexibilné materiály. Možno použiť aj na vysekávanie a vysekávanie dielov. Fixačný bod zobrazovacích materiálov, dokončovanie tlače a všeobecné aplikácie, čo si vyžaduje silikónové lepidlo na jednej strane a akrylové lepidlo na druhej strane. Silikónová strana sa používa na trvalé držanie silikonizovaných náterových materiálov.
93140 obojstranne potiahnutá páska s PET nosičom môže byť použitá pre širokú škálu aplikácií, na laminovanie výrobcov PE pien a flexibilných materiálov ako PUR, PE, ABS, najmä silikonizovaných profilov vrstiev.

Vľavo
Vpravo